PowitanieNa samym początku chciałabym przywitać każdą osobę, która znalazła i poświęciła swój cenny czas na obejrzenie, przeczytanie czy wyłącznie szybkie przejrzenie mojego bloga.

Jestem oczywiście ciekawa jak to wszystko będzie wyglądało. Czy w ogóle kiedykolwiek ktoś odwiedzi tę stronę? Być może - niechcący...:)

Chciałabym opisywać tutaj informacje z życia, recenzować kosmetyki, podać przepis na sprawdzone dania, ale najbardziej chciałabym przekazać Wam moją wiedzę na temat pielęgnacji, którą przez wiele lat z lepszym lub gorszym skutkiem stosowałam. A co będzie dalej? tego nie wiem nawet ja.

Nie jestem osobą, która dużo pisze.
Szkołę skończyłam już dawno, w pracy częściej rozmawiam niż używam słowa pisanego, a na facebooku najdłuższy post zawierał 5 zdań. Nie spodziewałabym się tu ciekawych opowieści, ale po co zniechęcać na samym początku? 

Tak, będzie to kolejny blog o kosmetykach, informacjach które "walają" się już po internecie, ale będą to informacje przedstawione z mojej strony, no bo dlaczego nie?
Sama uwielbiam je czytać i wcale mi się one nie nudzą. A nuż znajdziesz tutaj coś, co mogłoby choć odrobinę zmienić w pielęgnacji u siebie i mam nadzieję, że to będzie z tym pozytywnym skutkiem :)

Kończąc chciałabym pozdrowić wszystkich i jeżeli tutaj już jakimś trafem wpadłeś/wpadłaś, to z miłą chęcią przeczytam twój komentarz. I tak, pisząc dopiero pierwszy post już wiem, że na pewno będzie to bardzo miłe uczucie.

Ps. mistrzynią ortografii również nie jestem - literówki bardzo mnie lubią.

4 komentarze:

 1. Witaj w blogowym świecie!
  Oby blogowanie bardzo Cię wciągnęło i dało dużo radości!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuje! Na chwile obecną mnie bardzo wkręciło. Co chwile pojawia mi się jakiś pomysł. Najchętniej wszystko naraz bym opisała, co niestety nie jest dobre :)

   Usuń
 2. Życzę wytrwałości w blogowaniu :)

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw komentarz, będzie mi bardzo miło. W komentarzu nie musisz się promować - sama chętnie obejrzę Twój blog :)

Copyright © 2016 MARJASSI LIFE , Blogger